Новини

12-й фестиваль лазерного шоу

12-й міжнародний фестиваль лазерного шоу відбудеться 27 серпня 2017 р. 

Програма фестивалю

20:00-21:00
Концерт талантів Поділля


21:00-23:00
Original Light Україна, Дніпропетровськ
керівник - Олексій Дуленко
Mediam Польща, Краків
керівник - Влодек Дювал
Dream Laser Росія, Нижній Новгород
керівник-Денис Чучко
Лазерні шоу системи LSS Росія, Москва
керівник -Єкатерина Соколова
Тех-арт Україна, Львів
керівник - Ігор Скальський
Kvant Словаччина, Братислава
керівник - Павел Кубошек
Eastlight Німеччина, Зуль
керівник - Юрген Маак
Lasermaster Росія, Санкт-Петербург
керівник Олексій Шишков

 

Детальніше ...

Програма фестивалю Отроків 2016

Програма фестивалю науки та лазерів Отроків 2016

(25-28 серпня 2016 р.)

 

Постер Отроків 2016

Четверг, 25 августа

 

20:00 Лекции:
- 15 минут про инфляцию Вселенной - Дмитрий Веселов
- 15 минут про близнецов - Евгений Киося
- 15 хвилин про українських митців у вигнанні - Ірина Іваніщева
- 15 хвилин про емоції - Вася Микитюк
- 1 година про медичну фізику - Артем Ставенко
23:00 Музыкальный джем и лазерное шоу

Пятница, 26 августа

 

09:00 Завтрак
10:00 Экскурсия по окрестностям
14:00 Обед
18:00 Ужин
20:00 Лекции:
- 15 хвилин про дозиметрію - Артем Ставенко
- 15 минут про дизайн вольеров в зоопарках - Евгений Киося
- 15 минут о наблюдательной астрономии - Ольга Черняк
- 15 хвилин про лiтературу ХХI столiття - Данило Рега
- 1.5 години про мозок та сприйняття мистецтва - Вася Микитюк
23:00 Музыкальный джем и лазерное шоу

Суббота, 27 августа


09:00 Завтрак
14:00 Обед
15:00 Сбор популяризаторов
18:00 Ужин
19:00 Выступление молодых талантов Подолья и Буковины
20:00 Лекции:
- 15 минут про вирусы - Александр Зенин
- 15 минут про Чертоги Разума - Валерия Грачёва
- 15 минут о математике - Дмитрий Веселов
- 15 хвилин про свободу волі - Вася Микитюк
23:00 Дискотека и лазерное шоу

Воскресенье, 28 августа

 

09:00 Завтрак
11:00 Закрытие фестиваля


 

Субота 27 серпня


10.00-15.30 (с.Миньківці, ринкова площа)
Екскурсія по музею графа-реформатора Ігнація Сцібор-Мархоцького. Організатори: Центр мархоцькознавства та меморіальний музей графа-реформатора Ігнація Сцібор-Мархоцького

16.30 (с.Отроків, маєток)
Відкриття виставки картин художника Анатолія Верстюка «Живописні місцини миньковецької держави». Організатори: Дунаєвецький та Новоушицький районні історичні музеї

17.00-18.30 (с.Отроків, маєток)
Засідання «Круглого столу» Центру мархоцькознавства

18.30-19.30 (с.Отроків, маєток)
Презентація 8-го тому «Наукових записок Центру мархоцькознавства»

19.30-20.00 (с.Отроків, маєток)
Презентація 11-го тому альманаху «Медобори». Організатори: Хмельницький обласний осередок всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів україни»

Неділя 28 серпня

 

9.30-12.30 (с.Отроків, маєток)
Пішохідно-мотоциклетна екскурсія по «Миньковецькій державі»: Отроків-Миньківці чз Притулівку, Крушківці, Мислібори, Заріччя

12.30 (с.Миньківці, музей)

Відкриття виставки картин художника Анатолія Верстюка «Живописні місцини Миньковецької держави». Організатори: Дунаєвецький та Новоушицький районні історичні музеї


12.45-13.30 (с.Миньківці, ринкова площа)
Екскурсія по музею графа-реформатора Ігнація Сцібор-Мархоцького

13.30-14.30
Тематичний концерт «Диво на подвір’ї графського музею»

У програмі:

– презентація віршів та дебют пісень про «Миньковецьку державу»,

– читання сторінок роману Юліуша Словацького «Король Лядови» у перекладі Василя Білоцерківського,
творів Адама Міцкевича, Сельвестра Венжика-Грози, Мауриція Гославського, Ромуальда Корсака та інших.

Організатори: Хмельницький обласний осередок всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» Дунаєвецьке ЛМО «Сонях» ім. В.С.Бабляка

16.30 (с.Миньківці, резиденція Бельмонт)
Відкриття графської кав’ярні на горі Бельмонт.

 

 

Детальніше ...

Програма фестивалю "Отроків-2015"

Отроків-2015 (15 серпня, субота)

 

Програма фестивалю

 

 otrokiv-afisha2015

10.00-17.00 Екскурсії

 

(діючий млин 1848 р. у с. Кружківці, млин-музей с. Притулівка, скельний монастир ХІ-ХІІ ст., садово-паркова печера Мархоцького с. Отроків, Меморіальний музей І.Мархоцького у Миньківцях)

З 14.00  Виставки та майстер-класи

 

«Яскравий світ творчої уяви» – виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва Новоушиччини і Дунаєвеччини

Майстер-класи відомих майстринь Лесі Матвєєвої, Валентини Войткової, Віри Спірякіної, Світлани Денисенко, Олени Савкової та інших.

«Рядки, що дихають правдою»виставка копій архівних документів, акварелі та графічні робіт

відомого художника ХІХ ст.. Наполеона Орди (з фондів Меморіального музею І.Мархоцького).

16.00 – 17.00 Круглий стіл Центру Мархоцькознавства

Презентація тому 7-го «Наукових записок Центру Мархоцькознавства» (Володимир Захар'єв).

 17.00 – 18.00  Добрі справи подільської «Просвіти»

Презентація нових патріотичних книг та акцій, які проводить обласний осередок

Всеукраїнського товариства «Просвіта» на Хмельниччині (Віталій Міхалевський).

19.00- 19.30  «Поетична ліра Поділля»

Свої твори читають літератори Хмельниччини: Михайло Цимбалюк, Йосип Осецький, Віталій Міхалевський, Володимир Захар’єв, Володимир Олійник, Валентина Байталюк, Наталія Мазур, Віра Спірякіна, Ольга Остапчук, Людмила Весела та інші.

Організатори – Хмельницький обласний осередок Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України», Хмельницька обласна організація Національної спілки письменників України, Хмельницька міська спілка «Поділля», Дунаєвецьке районне літературно-мистецьке об’єднання «Сонях» ім. В.С. Бабляка.

20.00 – 20.30 Звернення організаторів, урочиста частина

 

20.30 – 21.00 Конкурси та вікторини

«Чи добре знаєш ти історію Миньковецької держави?»

 

21.00 – 23.00 Виступи колективів художньої самодіяльності Новоушицького району

 

Хореографічний колектив районного будинку культури і мистецтв «Літнівчанка».

Солісти Олена Дармограй, Ольга Шурпа, Інна Баранюк, Олександра Бойко, Влад Візнюк, Ярослав Комарніцький, Валерій Овчарук, Андрій Просвітлюк, Юрій Ящук, Інна Гребенюк, Юлія Максимчук, Вікторія Зернюк.

 

23.00 – 24.00  Фестиваль лазерного шоу

 

Kvant Словаччина, Братислава, керівник – Павел Кубошек

 Eastlight Німеччина. www.eastlight.eu, керівник – Юрген Маак

Original Light Україна, Дніпропетровськwww.lasershow.dp.ua, керівник – Олексій Дуленко

Mediam Польща, www.mediam.com, керівник – Влодек Дювал

Тех-арт Україна, Львів,www.techart.com.ua, керівник – Ігор Скальський

Лазер Варіо Ракурс Росія, Рязань,www.laservr.ru, керівник – Сергій Хілов

Лазерні шоу системи LSS Росія, Москва,www.lssmoscow.ru, керівник – Єкатерина Соколова

Lasermaster Росія, Санкт-Петербург,www.lasermaster.ru, керівник Олексій Шишков

DreamLaser  Росія, Нижній Новгород,www.dreamlaser.ru, керівник – Денис Чучко

 

24.00 – 01.00 Лазерна дискотека

Детальніше ...