Програма фестивалю "Отроків-2015"

Отроків-2015 (15 серпня, субота)

 

Програма фестивалю

 

 otrokiv-afisha2015

10.00-17.00 Екскурсії

 

(діючий млин 1848 р. у с. Кружківці, млин-музей с. Притулівка, скельний монастир ХІ-ХІІ ст., садово-паркова печера Мархоцького с. Отроків, Меморіальний музей І.Мархоцького у Миньківцях)

З 14.00  Виставки та майстер-класи

 

«Яскравий світ творчої уяви» – виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва Новоушиччини і Дунаєвеччини

Майстер-класи відомих майстринь Лесі Матвєєвої, Валентини Войткової, Віри Спірякіної, Світлани Денисенко, Олени Савкової та інших.

«Рядки, що дихають правдою»виставка копій архівних документів, акварелі та графічні робіт

відомого художника ХІХ ст.. Наполеона Орди (з фондів Меморіального музею І.Мархоцького).

16.00 – 17.00 Круглий стіл Центру Мархоцькознавства

Презентація тому 7-го «Наукових записок Центру Мархоцькознавства» (Володимир Захар'єв).

 17.00 – 18.00  Добрі справи подільської «Просвіти»

Презентація нових патріотичних книг та акцій, які проводить обласний осередок

Всеукраїнського товариства «Просвіта» на Хмельниччині (Віталій Міхалевський).

19.00- 19.30  «Поетична ліра Поділля»

Свої твори читають літератори Хмельниччини: Михайло Цимбалюк, Йосип Осецький, Віталій Міхалевський, Володимир Захар’єв, Володимир Олійник, Валентина Байталюк, Наталія Мазур, Віра Спірякіна, Ольга Остапчук, Людмила Весела та інші.

Організатори – Хмельницький обласний осередок Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України», Хмельницька обласна організація Національної спілки письменників України, Хмельницька міська спілка «Поділля», Дунаєвецьке районне літературно-мистецьке об’єднання «Сонях» ім. В.С. Бабляка.

20.00 – 20.30 Звернення організаторів, урочиста частина

 

20.30 – 21.00 Конкурси та вікторини

«Чи добре знаєш ти історію Миньковецької держави?»

 

21.00 – 23.00 Виступи колективів художньої самодіяльності Новоушицького району

 

Хореографічний колектив районного будинку культури і мистецтв «Літнівчанка».

Солісти Олена Дармограй, Ольга Шурпа, Інна Баранюк, Олександра Бойко, Влад Візнюк, Ярослав Комарніцький, Валерій Овчарук, Андрій Просвітлюк, Юрій Ящук, Інна Гребенюк, Юлія Максимчук, Вікторія Зернюк.

 

23.00 – 24.00  Фестиваль лазерного шоу

 

Kvant Словаччина, Братислава, керівник – Павел Кубошек

 Eastlight Німеччина. www.eastlight.eu, керівник – Юрген Маак

Original Light Україна, Дніпропетровськwww.lasershow.dp.ua, керівник – Олексій Дуленко

Mediam Польща, www.mediam.com, керівник – Влодек Дювал

Тех-арт Україна, Львів,www.techart.com.ua, керівник – Ігор Скальський

Лазер Варіо Ракурс Росія, Рязань,www.laservr.ru, керівник – Сергій Хілов

Лазерні шоу системи LSS Росія, Москва,www.lssmoscow.ru, керівник – Єкатерина Соколова

Lasermaster Росія, Санкт-Петербург,www.lasermaster.ru, керівник Олексій Шишков

DreamLaser  Росія, Нижній Новгород,www.dreamlaser.ru, керівник – Денис Чучко

 

24.00 – 01.00 Лазерна дискотека

  • Оцініть матеріал!
    (0 голосів)

Прокоментувати:

вгору